Millist vaseklassi peaksite valima?
C11000 on parim valik 95% elektriliste rakenduste jaoks, sealhulgas jaotusseadmed, paneelplaadid, siinisüsteemid ja maandus.See toimetabSuurem või võrdne IACS juhtivusega 101%.murdosa hapniku{0}}vaba vase hinnast.
Valige C10100 (hapnikuvaba{1}) ainult juhul, kui teie taotlus hõlmab:vaakumkeskkond (<10⁻⁵ torr), hydrogen brazing above 370°C, or cryogenic temperatures below -150°C. Otherwise, you are paying 30-50% more for ei mingit jõudluse kasvu.
C1100 ja T2 on samaväärsed C11000-ga– lihtsalt erinevad nimesüsteemid. Jaapanist pärit C1100 siini või Hiinast pärit T2 siini on seesama materjalASTM C11000 siinina.
Sirvige meie C11000 vasest siini tootelehte üksikasjalikud spetsifikatsioonid ja praegune hind.

C11000 vs. C10100 vs. C1100
| Hinne | Standardne | Täisnimi | Puhtus | Hapnikusisaldus |
|---|---|---|---|---|
| C11000 | UNS / ASTM | Elektrolüütiline kõva samm (ETP) | 99,9% või suurem | 0.02-0.04% |
| C10100 | UNS / ASTM | Hapnikuvaba{0}}elektroonika (OFE) | 99,99% või suurem | 0,0005% või vähem |
| C1100 | JIS (Jaapan) | Elektrolüütiline vask | 99,9% või suurem | 0.02-0.04% |
| T2 | GB (Hiina) | Puhas vask | 99,9% või suurem | 0.02-0.04% |
| CW004A | ET (Euroopa) | Cu-ETP | 99,9% või suurem | 0.02-0.04% |
C11000, C1100, T2 ja CW004A on samaväärsed klassid.Need on sama materjal, millel on samad omadused, lihtsalt nimetatud erinevate piirkondlike standardite järgi. C10100 on aerinev, kõrgem{0}}puhtusastespetsiifiliste niširakendustega.
C11000 vs. C10100
| Kinnisvara | C11000 (ETP) | C10100 (OFE) |
|---|---|---|
| Puhtus | 99.9% | 99.99% |
| Hapnikusisaldus | 0,02–0,04% (200–400 ppm) | Vähem kui 0,0005% või sellega võrdne (vähem kui 5 ppm või sellega võrdne) |
| Juhtivus (% IACS) | 100% või suurem (tavaliselt 101%) | 100% või suurem (tavaliselt 101–102%) |
| Soojusjuhtivus | 401 W/m·K | 401 W/m·K |
| Tõmbetugevus (pool{0}}kõva) | 200-250 MPa | 200-250 MPa |
| Suhteline hind | Algtase (1×) | 1,3× kuni 1,5× |
| Vesiniku rabestumise oht | Yes (in H₂ at >370 kraadi) | Ei |
| Vaakumiga ühilduvus | Ei (hapniku väljutamine) | Jah |
| Krüogeenne jõudlus | Hea | Suurepärane (parem elastsus) |
Juhtivuse, soojusliku jõudluse ja mehaanilise tugevuse jaoksmõlemad hinded on identsed. Hinnavahe tagab hapniku eemaldamise, mis on oluline ainult spetsiaalsetes rakendustes.
C11000 vs. C1100 vs. T2 – kas need on samad?
Jah – need kolm on sama materjal.
| Samaväärne | ||
|---|---|---|
| C11000 | ASTM/UNS standardnimi | – |
| C1100 | JIS (jaapani) nimi | C11000 |
| T2 | GB (hiina) nimi | C11000 |
| CW004A | EN (Euroopa) nimi | C11000 |
| Cu-ETP | ISO nimi | C11000 |
Millal vajate C10100 (hapnikuvaba{1}}vask)?
1. Vaakumkeskkonnad (<10⁻⁵ torr)
Kõrgvaakumsüsteemides võib 0,02–0,04% hapnikku C11000-sgaasid, eraldades veeauru ja saastades vaakumkambri. C10100, mille hapnikusisaldus on 5 ppm või alla selle, seda probleemi ei esine.
2. Vesinikjootmine Üle 370 kraadi
Kui C11000 kuumutatakse üle 370 kraadi avesiniku atmosfäärvesinik difundeerub vaske ja reageerib hapnikuga, moodustadesaur (H₂O). Aururõhk tekitab sisemisi pragusid – seda nähtust nimetatakse"vesinikhaprus"või "vesinikhaigus". C10100 ei sisalda hapnikku, mistõttu seda reaktsiooni ei saa toimuda.
3. Krüogeensed temperatuurid alla -150 kraadi
Äärmiselt madalatel temperatuuridel (vedel vesinik, vedel heelium),C10100 pakkumisiparem plastilisus ja löögitugevuskui C11000. Enamik krüogeenseid insenere eelistab sel põhjusel hapnikuvaba{1}}vaske.
Kui teie projekt EI hõlma neid kolme tingimust, piisab C11000-st – ja säästab 30-50%.
Kui palju saate säästa, kui valite C11000?
C11000 on 30-50% odavam kui C10100identse juhtivuse jaoks.
| Tellimuse kogus | C10100 (OFE) hinnanguline hind | C11000 (ETP) hinnanguline hind | Teie säästud |
|---|---|---|---|
| 500 kg | $7,000 – $8,500 | $4,500 – $5,500 | $2,500 – $3,000 |
| 1000 kg | $12,000 – $15,000 | $8,000 – $10,000 | $4,000 – $5,000 |
| 5000 kg | $55,000 – $70,000 | $35,000 – $45,000 | $20,000 – $25,000 |
Tüüpilise jaotusseadme projekti puhul, mis kasutab 1000 kg siini, säästab C11000 C10100 asemel 4000–5000 dollaritelektrilise jõudluse erinevuseta.
Kuidas testime ja sertifitseerime oma C11000 vasest siini

| Test | Varustus | Standardne | Sagedus |
|---|---|---|---|
| Keemiline koostis | Optilise emissiooni spektromeeter | Cu 99,9% või suurem, O 0,02–0,04% | Iga partii |
| Elektrijuhtivus | Pöörisvoolu sigmaskoop | Suurem või võrdne 101% IACS | Iga partii |
| Kõvadus | Rockwelli kõvaduse tester | HV 60-85 (poolkõva) | Iga partii |
| Tõmbetugevus | Universaalne testimismasin | 200 MPa või suurem (pool{1}}kõva) | Iga partii |
| Mõõtmete täpsus | Kuusnurkne CMM / täppispidurid | ±0,1 mm(laius/paksus) | 100% tükkidest |
| Pinnaviimistlus | Visuaalne kontroll + profilomeeter | Ei mingeid kriimustusi, auke ega täkkeid | 100% tükkidest |
| Plaadi paksus(kui on kohaldatav) | XRF analüsaator | Tina 3-8μ / Hõbe 5-15μ | Iga partii |
| Soolapihustus korrosioon | ASTM B117 kamber | Rohkem kui 96 tundi või sellega võrdne, punast roostet ei esine(plaaditud) | Iganädalane |
Pakume igale saadetisele materjalikatse sertifikaati (MTC)., jälgitav kuni tootmispartii numbrini. Saate dokumenteeritud tõendi selle kohta, et teie vask vastab või ületab kõiki määratud nõudeid.
Meie tehas

| Varustus | Bränd/võimekus |
|---|---|
| Induktsioonsulatusahi | Kandevõime 15 000 kg |
| Pidevvalu masin | Laius kuni 200 mm |
| Ekstrusioonipress | 550 tonni |
| Külmvaltspink | Täpne paksuse kontroll |
| CNC lõikemasin | Paksus kuni 30mm, laius 250mm |
| AMADA CNC stantsimispress | Aukude tolerants ±0,1mm |
| ACCURL CNC vajutage pidurit | Painutamine pikkusega kuni 3000 mm, tolerants ±1 kraadi |
| Automaatne{0}}majasisene plaadistusliin | Tina / hõbe / nikkel, pikkus kuni 4000 mm |
Kohandatud võimalused:
- Paksus:3mm kuni 30mm
- Laius:10 mm kuni 250 mm
- Pikkus:Kuni 6000 mm (ühes tükis)
- Kujundid:Lame, ümar serv, L-pain, Z-pain, U-pain, kohandatud nurgad
- Avad:Ümmargune (4-20 mm), piludega (6 × 12 mm kuni 10 × 25 mm), puuritud
- Pinnaviimistlus:Paljas, tina-kaetud, hõbetatud-kaetud, nikeldatud-, termokahanevad torud, epoksükate
Juhtimisajad:
- Näidistellimused (mis tahes suuruses):5-7 tööpäeva
- Standardsuurused (paljad):10-15 tööpäeva
- Koos plaadistusega:15-20 tööpäeva
- Eritellimusel valmistamine:15-20 tööpäeva
Kuidas me pakendame

| Kiht | Materjal | Eesmärk |
|---|---|---|
| Sisemine mähis | VCI (aurukorrosiooni inhibiitor) kile | Hoiab ära oksüdatsiooni – VCI molekulid settivad kõikidele vaskpindadele, blokeerides niiskuse ja hapniku |
| Põimimine | Jõupaber+vahtleht | Hoiab ära kriimustamise virnastatud siinikihtide vahel |
| Komplekteerimine | Terasrihmad (3-5 rihma kimbu kohta) | Kinnitab mitu siini stabiilseteks kimpudeks |
| Kaubaalus | Kuum{0}}töödeldud vineer (IPPC-sertifikaat) | Tollivormistus ei nõua fumigeerimist |
| Nurgakaitse | Plastikust või papist nurgakaitsed | Hoiab ära rihma servade kahjustamise |
| Välimine ümbris | Stretch kile (mitu kihti) | Tihendab niiskust ja tolmu |
| Valikuline | Kohandatud vahtplastist häll (painutatud kuju jaoks) | Hoiab ära deformatsiooni transpordi ajal |
Meretranspordi jaoks:See pakkesüsteem kaitseb vasest siini60+ päeva merekeskkonnasilma korrosioonita.
Õhutranspordi/kulleriga (DHL/FedEx/UPS):Kasutame vastupidavaid{0}}pappkaste, millel on sisemine vahtpolster ja mis sobivad kuni 500 kg kaaluvatele saadetistele.
KKK
K1: Kas C11000 on sama mis C1100 vask?
Vastus: Jah – need on sama materjal erinevate nimesüsteemide all.C11000 on ASTM/UNSi standardnimi (kasutatakse Põhja-Ameerikas). C1100 on JIS-i standardnimi (kasutatakse Jaapanis). Mõlema puhtusaste on suurem või võrdne 99,9% ja IACS juhtivus 100% või sellega võrdne. C1100 siini on täielikult asendatav C11000 siiniga.
2. küsimus: kas C11000 vaskhapnik-vaba?
Vastus: Ei – C11000 sisaldab 0,02-0,04% hapnikku (200-400 ppm).Hapnik lisatakse tahtlikult rafineerimise käigus, et parandada juhtivust ja töödeldavust. Tõelise hapniku{1}}vaba vase jaoks vajate C10100 (vähem kui 5 ppm hapnikku või sellega võrdne) või C10200 (vähem kui 10 ppm hapnikku või sellega võrdne). Enamiku elektrirakenduste puhul ei põhjusta C11000 hapnik probleeme.
Q3: Mis vahe on ETP vasel ja OFHC vasel?
Vastus: ETP (Electrolytic Tough Pitch) vask sisaldab 0,02-0,04% hapnikku; OFHC (Oxygen-Free High Conductivity) vask sisaldab 0,001% või vähem hapnikku.C11000 on ETP vask. C10100 ja C10200 on OFHC klassid.Juhtivus on identne (suurem või võrdne 100% IACS).OFHC maksab 30–50% rohkem ja seda on vaja ainult vaakum-, vesinikjootmiseks või krüogeenseks kasutamiseks.
Q4: kas ma saan keevitada C11000 vasest siini?
Vastus: Jah, aga vaja on korralikku tehnikat.C11000 saab keevitada TIG (GTAW) või MIG (GMAW) protsesside abil deoksüdeeritud täitemetalliga (nt ERCu).Valede keevitusparameetrite korral võib hapnikusisaldus põhjustada poorsust.Kriitiliste keevisliidete puhul kaaluge selle asemel C10100 või C10200 kasutamist, kuna need keevitavad puhtamalt. Enamiku siiniühenduste puhul eelistatakse poltühendusi keevitamise asemel.
K5: Kas C11000 sobib maandamiseks ja ühendamiseks?
Vastus: Jah – see on maailmas kõige levinum maandusmaterjal.C11000 kõrge juhtivuse (suurem või võrdne 101% IACS), korrosioonikindluse ja mehaanilise tugevuse kombinatsioon muudab selle ideaalseks maandusvõrkude, seadmete ühendamise juhtide ja piksekaitsesüsteemide jaoks. Välis- või rannikumaanduse puhul täpsustagetinaga-kaetud C11000 vasest siinitäiendavaks korrosioonikaitseks.
K6: Kas C11000 vask korrodeerub rannikukeskkonnas?
Vastus: Bare C11000 pinnale tekib paatina (roheline või tumepruun), kuid see ei mõjuta oluliselt juhtivust.Rasketes ranniku- või tööstuskeskkondades, kus on kõrge soola- või väävlisisaldus,Soovitatav on tinaga kaetud -C11000. Tinakiht on kaitsebarjäär, mis kaitseb vaske 20-30 aastat. Meie soolapihustustestid näitavad, et tinatatud C11000 peab vastuRohkem kui 96 tundi või võrdne punase roosteta.
K7: Mis on C11000 siini maksimaalne töötemperatuur?
Vastus: Pideva töö korral on isoleeritud siinide standardne maksimum 105 kraadi; kuni 250 kraadi paljaste siinide jaoks, millel on korralik kliirens.Materjal ise laguneb alles temperatuuril üle 500 kraadi. Piirang tuleneb:
- Isolatsioonitase (kui see on varrukas või kaetud)
- Teiste komponentide kliirens
- Kontakti takistus liigendites (mis tõuseb temperatuuri tõustes)
For high-temperature applications (>150 kraadi), kasutage nikeldatud -C11000pinna oksüdeerumise vältimiseks.
K8: Kas ma saan painutada C11000 vasest siini ilma pragudeta?
Vastus: jah – C11000 on korralikult lõõmutatud või poolkõvasti tellitud C11000-l suurepärane elastsus.Minimaalse painderaadiuse juhised:
- Lõõmutatud (pehme) temper:0,5× paksus
- Pool-kõva (H02) tuju:1,5× paksus
- Kõva (H04) temperament:3× paksus (ei soovita painutada)
Tihedate kurvide jaoks soovitamelõõmutatud C11000 siinivõi lasta meil painutada (meie pinge{0}}leevendab pärast painutamist). Ärge kunagi painutage tugevat-karastussiini – see praguneb.
Hankige tasuta proov ja hindamine







